Doplňky do kuchyně - vybavení kuchyně

Doplňky do kuchyně od firmy Zevro představují stylové, elegantní dávkovača vysoce praktické vybavení Vaší kuchyně. Tyto jedinečné kuchyňské doplňky zefektivní Vaši práci v kuchyni a dodají Vaší kuchyni punc modernosti a trendy vzhled.

Firma Zevro je plně zaměřena na inovativní technologie pro skladování a výdej potravin, které se stanou užitečnými doplňky Vaší kuchyně. V sortimentu firmy Zevro je široká řada dávkovačů koření, cukru, kávy, těstovin, ovesných Dávkovačvloček nebo také vysoce praktické a univerzální otvíráky. Dávkovače jsou dodávány v různých velkostech a provedeních tak, aby jste si mohli najít přesně takový, který by splnil Vaše představy. Všechny dávkovače firmy Zevro jsou navrženy tak, aby uchovali potraviny po dlouhou dobu čerstvé a současně poskytují pohodlné ovládání. Každým otočením rukojeti získáte nastavenou dávku potravin.

Dávkovače potravin jsou dodávány v různých barevných provedeních, mohou být samostatně stojící nebo nástěnné, jednoduché nebo dvojité. Kořenky Dial-a-Spice umožňují jednou rukou sypat 2 až čtyři druhy koření a tím šetří čas i místo. Mají speciální patentovaný systém, který zabraňuje míchání koření.

 

 čokoládová fontánaV našem e-shopu najdete i další doplňky do kuchyně, například čokoládové fontány, které nabízíme v širokém sortimentu, ze kterého si vybere každý. Ve Vaší kuchyni můžete použít také čokoládové fondue nebo výrobník horké čokolády z našeho obchodu.

V našem sortimentu je také velmi praktický temperovač na čokoládu, který Vám usnadní práci s čokoládou při pečení cukroví. Dále zde můžete zakoupit kávovar nebo popkornovač. Nepřehlédněte naši akční nabídku, kde si jistě vyberete z aktuální nabídky zboží v akci.

 

Stroj na výrobu cukrové vatyDalší z přístrojů pro domácí výrobu oblíbené laskominy je výrobník cukrové vaty - stroj na domácí výrobu cukrové vaty. Jsou to přístroje, které zaručeně udělají radost nejen Vašim dětem. Kromě přístroje si v našem e-shopu můžete zakoupit také speciální ochucené a obarvené cukry na výrobu cukrové vaty.

Cukr na výrobu cukrové vaty zakoupený v našem e-shopu je na rozdíl od cukrových vat zakoupených ve stánku na pouti nejen obarvený, ale také chutná po příslušném ovoci. Stačí zapnout přístroj, nasypat odměrku cukru a během chvilky budete mít na špejli sladkou pochoutku. Odměrka a deset špejlí je součástí balení každého výrobníku. Jedna odměrka má obsah cca 20 gramů a z jednoho 400 gramového balení cukru na cukrovou vatu tak vyrobíte asi 20 cukrových vat. Cena jedné cukrové vaty bude něco přes 2 koruny. Použít můžete samozřejmě také obyčejný cukr krystal.