Čokoládová fontána Camry CR 4488Čokoládová fontána Camry CR 4488
Čokoládová fontána Camry CR 4488
Čokoládová fontána Camry CR 4488
Čokoládová fontána Camry CR 4488
Čokoládová fontána Camry CR 4488
Čokoládová fontána Camry CR 4488

Čokoládová fontána Camry CR 4488

Prodejní cena s DPH:899,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Čokoládová fontána Camry CR 4488 učiní každou párty atraktivnější. Čokoládová fontána CR4488 je vybavena dvěma knoflíky, které spouští funkci otáčení šneku a ohřevu. Sběrná miska o průměru 21 cm pojme 650 ml tekuté čokolády. Silný ohřev 320 W a polymerový šnek odolný vůči vysokým teplotám, kaskádová věž a nádoba z nerezové oceli poskytnou dlouhodobé použití.
Dostupnost: Skladem

Čokoládová fontána Camry CR 4488 učiní každou párty atraktivnější. Čokoládová fontána představuje populární formu zábavného jídla na svatební a narozeninové párty. Oblíbené ovoce nebo cukrovinky můžete jednoduše namočit do čokolády. Čokoládová fontána je skvělé zařízení pro zdobení dezertů čokoládovou polevou, můžete také namočit zmrzlinové kornouty, oplatkové šálky, sušenky, vlastní pečené koláče nebo marshmallows v tekuté čokoládě. Vaše fantazie nemusí mít žádná omezení.

Čokoládová fontána CR4488 je vybavena dvěma knoflíky, které spouští funkci otáčení šneku a ohřevu. Sběrná miska o průměru 21 cm pojme 900 ml tekuté čokolády. Silný ohřev 320 W a polymerový šnek odolný vůči vysokým teplotám, kaskádová věž a nádoba z nerezové oceli poskytnou dlouhodobé použití.

Delikátní a bohatá chuť tekuté čokolády je skutečným potěšením pro naše chuťové buňky a pomůže uvolnit endorfiny. Namočením kousků čerstvého ovoce do čokolády můžeme našim dětem dopřát zajímavější svačinu. Čokoládová fontána Camry CR 4488 potěší každého fanouška této sladkosti.

Dezert v podobě čokoládové fontány je způsob, jak zatraktivnit narozeninovou oslavu, setkání s rodinou nebo párty s přáteli. Stává se lákadlem svatebních hostin. Čokoládová fontána vám umožní překvapit přítelkyni během romantické večeře, oslavy Valentýna nebo jiné důležité události pro pár. Čokoládové fondue se stalo atrakcí recepcí a poslouží hostům neobvyklými chuťovými zážitky. Je to však také způsob, jak ozdobit domácí večeři neobvyklým dezertem.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

Parametry:
Výška fontány - 40 cm
Objem nádoby - 0,9 litru
Napění/příkon - 230 V/ 320 W
Barva - nerez
Označení: CR 4488