Cukrová vata, popkornovače, pečící trouby a další doplňky do kuchyně

V našem e-shopu nabízíme přístroje a suroviny pro výrobu cukrové vaty, popkornu, zmrzliny, ale také další přístroje: pečící trouby, vařiče, dávkovače potravin, kuchyňské váhy a další kuchyňské doplňky.

Velkou část nabízeného sortimentu tvoří "Fun food" produkty jako jsou výrobníky cukrové vaty, popkornovače, čokoládové fontány, zmrzlinovače, fondue nebo třeba vaflovače a hotdogovače.

Prodáváme ale také běžné kuchyňské spotřebiče: pečící trouby, vařiče, kuchyňské váhy a dávkovače na cereálie.

Dávkovače od firmy Zevro představují stylové, elegantní a vysoce praktické vybavení Vaší kuchyně. V sortimentu firmy Zevro je široká řada dávkovačů koření, cereálií, těstovin, ovesných vloček nebo také vysoce praktické a univerzální otvíráky. Dávkovače jsou dodávány v různých velkostech a provedeních tak, aby jste si mohli najít přesně takový, který by splnil Vaše představy.

Pro výrobu domácího popkornu nabízíme nejen různé druhy popkornovačů a také vhodné suroviny: kukuřici na popkorn, sladké a slané příchutě na popkorn, speciální sůl na popkorn, která je velmi jemně mletá a ulpí na vypukané kukuřici a nezůstane na dně nádoby.

Další z přístrojů pro domácí výrobu oblíbené laskominy je výrobník cukrové vaty - stroj na domácí výrobu cukrové vaty. Jsou to přístroje, které zaručeně udělají radost nejen Vašim dětem. Kromě přístroje si v našem e-shopu můžete zakoupit také speciální ochucené a obarvené cukry na výrobu cukrové vaty a také speciální čtyřhranné špejle pro snažší přípravu cukrové vaty.

V e-shopu najdete také pečící trouby - široký sortiment volně stojích troub ideálních nejen na chaty a chalupy. Některé modely mají na vrchní straně plotýnkový vařič a poskytují tak široký rozsah použití. Trouby se dají koupit v mnoha velikostech a vnitřních objemech.

Nové produkty

Sleva