Způsoby a ceny dopravy

Při objednávce vyšší než 1990,- Kč je poštovné a doběrečné zdarma.

Česká pošta, Balík do balíkovny   49 Kč
Česká pošta, Balík na poštu  75 Kč
Česká pošta, Balík do ruky  99 Kč
PPL Parcel Smart CZ  49 Kč
PPL Parcel CZ  99 Kč
Online kartou  0 Kč
Platební brána ComGate  0 Kč
Platba předem převodem 0 Kč
Platba na dobírku 40 Kč

 

Samoobslužné boxy (AlzaBox, ParcelBox) - zvažte vhodnost uložení potravin, zvláště čokoládových produktů do samoobslužných boxů. Vzhledem k umístění boxů ve venkovních prostorech, hrozí roztavení čokolády i při relativně nízkých venkovních teplotách. Také mráz není pro čokoládu vhodný a poškozuje ji. Pokud se už pro tuto variantu rozhodnete, je nutné vyzvednout balík co nejdříve.

Česká pošta - Balíkovna. Doba dodání 1-2 dny. Zaslání zboží balíkem do balíkovny od České pošty. Pošta ukládá tyto balíky následující pracovní den po podání zásilky na výdejní místo - balíkovnu. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód zásilky, který zákazník obdrží v zaslaném avízu. Vždy je možné platit kartou.

Česká pošta - Na poštu. Doba dodání 1-2 dny. Objednané zboží odesíláme Balíkem na poštu od České pošty. Pošta ukládá tyto balíky následující pracovní den po podání zásilky na výdejní místo - poštu. Zásilka pro vás bude na vámi vybrané poště připravena po dobu 7 kalendářních dnů. V případě potřeby si můžete úložní dobu zásilky na pobočce České pošty nechat prodloužit.

Česká pošta - Do ruky. Doba dodání 1-2 dny. Objednané zboží odesíláme Balíkem do ruky od České pošty v den objednání, nejpozději následující pracovní den po objednání. Pošta doručuje balíky následující pracovní den po podání zásilky.

PPL Parcel CZ, doba dodání 2-3 dny. PPL si většinou následující pracovní den po objednání balík u nás vyzvedne. PPL doručuje balíky následující pracovní den po vyzvednutí zásilky u nás. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin.

PPL Parcel Smart CZ, doba dodání 2-3 dny. Doručení do výdejního místa PPL. Pokud si vyberete způsob doručení do PPL Parcelshopu nebo Parcelboxu, tak se můžete rozhodnout pro některé z více než 2800 výdejních míst. V Parcelshopu si zásilku vyzvedněte do 7 dní od obdržení SMS/e-mailu. V Parcelboxu si zásilku vyzvedněte do 3 dnů od obdržení SMS/e-mailu.

Platební metody:

Platba předem převodem - během několika minut po odeslání objednávky obdržíte e-mail s potvrzením objednávky a najdete v něm také údaje potřebné pro platbu. Po připsání platby na náš účet odesíláme zboží dopravcem, kterého jste si v objednávce vybrali.

Dobírka - cenu za zboží uhradíte v hotovosti nebo u některých dopravců kartou při převzetí zásilky.

Platební brána ComGate

logo comgate

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

karetní loga

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Odložená platba

Platební brána ComGate poskytuje možnost odložené platby. Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků. Platební metoda Odložená platba umožňuje odložit si úhradu nákupu a následně buď uhradit, nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby je bezúročné. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty:

ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové E-mail: platby-podpora@comgate.cz Tel: +420 228 224 267, web: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH a jsou platné pro doručení na území České republiky.