Kukuřice Maxi Golden 1 kg

Speciální popcorn kukuřice typu butterfly (po vypukání má tvar motýlka) vhodná hlavně na výrobu slaného popcornu.
139,00 Kč

(139,00 Kč / kg)

Vč. DPH
Počet
Skladem

Speciální popcorn kukuřice typu butterfly (po vypukání má tvar motýlka), která je vhodná hlavně na výrobu slaného popcornu.

Kukuřice na popcorn Maxi Golden má největší expanzi na evropském trhu, může zvětšit objem až 46x. Kvalitně ošetřené zrno je rovnoměrné velikosti s kvalitní povrchovou úpravou slupky. Přidáním práškového ochucovadla si dokážete vyrobit popcorn podle vlastní chuti.

Tvar popcornu po vypukání je motýlkovitý (butterfly). Vyznačuje se typickým tvarem motýlka v podobě nepravidelných křidélek. Tento tvar popcornu je vhodný na výrobu čerstvého slaného popcornu, protože má skvělý expanzní poměr - vysokou pukavost a proto poskytuje největší objem po vypukání. Není vhodný na balení, protože jemné křidélka se olamují a v obalu zůstává velké procento zlomků a to není žádoucí.

Tato kukuřice je vhodná pro přípravu popcornu ve všech popcornovačích, které prodáváme v tomto e-shopu. Z jednoho kila kukuřice vyrobíme až 35 litrů popkornu.

Balení: 1 kg

Země původu: EU

Není geneticky modifikována.

Složení: popcorn kukuřice - Zea mays 100% (vypěstované z osiva, které není geneticky upravované).

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g směsi: energie 1421 kJ / 337 kcal, tuky 4,2 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g; sacharidy 59 g; z toho cukry 0,6 g; bílkoviny 9,3 g; sůl 0,01 g.

Skladovat od 5 do 20°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70%. Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí udušení. Určeno na výrobu popcornu.

507

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.