Kukuřice Pop & Roll 1 kg

Speciální popcorn kukuřice typu mushroom (po vypukání má tvar hříbečku nebo kuličky) vhodná hlavně na výrobu sladkého popcornu.
149,00 Kč

(149,00 Kč / kg)

Vč. DPH
Počet
Skladem

Speciální popcorn kukuřice typu mushroom (po vypukání má tvar hříbečku nebo kuličky), která je vhodná hlavně na výrobu sladkého popcornu.

Kukuřice na popcorn Pop & Roll má expenzn poměr přibližně 1:26. Kvalitně ošetřené zrno je rovnoměrné velikosti s kvalitní povrchovou úpravou slupky. Přidáním práškového ochucovadla si dokážete vyrobit popcorn podle vlastní chuti.

Typ kukuřice po vypukání: hříbek nebo kulička (100% mushroom), vyznačuje se typickým tvarem v podobě hříbku, nebo kuličky. Tento tvar popcornu je odolný vůči olamování v průběhu výrobního procesu, balení, transportu, nebo při obalování roztopenou cukrovou polevou. Proto je vhodný tento tvar na výrobu obalovaného sladkého popcornu.

Tato kukuřice je vhodná pro přípravu popcornu ve všech popcornovačích, které prodáváme v tomto e-shopu.

Balení: 1 kg

Země původu: EU

Není geneticky modifikována.

Složení: popcorn kukuřice - Zea mays 100% (vypěstované z osiva, které není geneticky upravované).

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g směsi: energie 1421 kJ / 337 kcal, tuky 4,2 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g; sacharidy 59 g; z toho cukry 0,6 g; bílkoviny 9,3 g; sůl 0,01 g.

Skladovat od 5 do 20°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70%. Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí udušení. Určeno na výrobu popcornu.

508

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.