Příchuť na popkorn karamel 200 g

Ochucující prášková směs na výrobu sladkého popcornu s karamelovou příchutí. Doporučené dávkování karamelové příchutě je na 1 dávku kukuřice 1/2 dávky příchutě (například na 100g kukuřice dáte 50g karamelové příchutě).

49,00 Kč

(245,00 Kč za 1 kg)

Vč. DPH
Počet
Vyprodáno


Ochucující prášková směs na výrobu sladkého popcornu s karamelovou příchutí.

Návod na přípravu (není vhodné pro horkovzdušné přístroje): do kotlíku popcornovače nalijte dávku oleje. Počkáte až se zahřeje a do kotlíku nasypte dávku popcorn kukuřice (množství oleje a kukuřice se dává podle typu stroje – návodu od výrobce). Poté nasypte pomalu do kotlíku dávku karamelové příchutě.

Doporučené dávkování karamelové příchutě je na 1 dávku kukuřice 1/2 dávky příchutě (například na 100g kukuřice dáte 50g karamelové příchutě).

Složení: cukr, karamelizovaný cukr (glukózový sirup, melasa), instantní kávovina (ječmen, žito, čekanka), sůl, emulgátor (lecitiny), karamelové aroma

Upozornění: výrobek obsahuje obiloviny obsahující lepek. Může obsahovat stopy mléka a vajec.

Výživové hodnoty na 100g směsi: energie 1693kJ / 403kcal; tuky 0,5g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g; sacharidy 99g; z toho cukry 97g; vláknina 0,5g; bílkoviny 0,5g; sůl 0,14g.

Skladování: suchý sklad!

Konzistence: sypká prášková směs

Balení: ALU/PET/PE sáček

Hmotnost obsahu: 200 g

Vyrobeno v ČR (CORNiCO products)

540

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.