Dávkovač ZEVRO Smart Space PultovýDávkovač ZEVRO Smart Space Pultový
Dávkovač ZEVRO Smart Space Pultový
counter_base

Stolní dávkovač SmartSpace

Prodejní cena s DPH:999,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Stolní dávkovač SmartSpace se od ostatních dávkovačů odlišuje robustním kovovým podstavcem, který zaručuje velkou stabilitu dávkovače. Stolní dávkovač SmartSpace je díky menším rozměrům vhodný pro malé kuchyně, kde je každý volný prostor vzácný.
Dostupnost: Skladem

Stolní dávkovač SmartSpace se od ostatních dávkovačů odlišuje robustním kovovým podstavcem, který zaručuje velkou stabilitu dávkovače. Stolní dávkovač SmartSpace je díky menším rozměrům vhodný pro malé kuchyně, kde je každý volný prostor vzácný. Vyniká elegantním a praktickým designem. Stolní dávkovač SmartSpace je určen pro uskladnění a dávkování širokého spektra potravin od rýže, luštěnin přes těstoviny, cereálie a ovesné vločky až po ořechy a drobné cukrovinky. Plastový zásobník je dimenzován na 1,1 litru potravin a uskladněné potraviny v něm vydrží čerstvé až 45 dnů. Ve spodní části je patentované dávkovací zařízení, které je zkonstruováno tak, že každým pootočením ovládací rukojeti získáte ze zásobníku 30 gramů potravin.

Dávkovač je velmi šikovný pomocník pro uživatele, kteří chtějí mít jednoduchou kontrolu nad množstvím zkonzumované stravy. Porci si nemusíte vážit, prostě víte, že každé otočení rukojeti znamená 30 gramů.

Prohlédněte si videoukázku zde: DÁVKOVAČ SMARTSPICE

Zásobník: 1,1 litru

Rozměry (ŠxHxV): 16 cm x 16,5 cm x 42,5 cm

Hmotnost: 2,27 kg

Součástí balení je také praktický plastový šálek se stupnicí, který slouží jako odměrka.

Návod ke stažení najdete zde: Návod k použití