Kořenka Dial Spice

Elegantní a praktický samostatně stojící dávkovač Classic Single je určen pro uskladnění a dávkování širokého spektra potravin od rýže, luštěnin přes těstoviny, cereálie a ovesné vločky až po ořechy a drobné cukrovinky.

399,00 Kč
S DPH
Množstvo

Elegantní a praktický samostatně stojící dávkovač Classic Single je určen pro uskladnění a dávkování širokého spektra potravin od rýže, luštěnin přes těstoviny, cereálie a ovesné vločky až po ořechy a drobné cukrovinky. Plastový zásobník je dimenzován na 3 litry potravin a uskladněné müsly v něm vydrží čerstvé až 45 dnů. Ve spodní části je patentované dávkovací zařízení, které je zkonstruováno tak, že každým pootočením ovládací rukojeti získáte ze zásobníku 30 gramů potravin.

Dávkovač je velmi šikovný pomocník pro uživatele, kteří chtějí mít jednoduchou kontrolu nad množstvím zkonzumované stravy. Porci si nemusíte vážit, prostě víte, že každé otočení rukojeti znamená 30 gramů.

Prohlédněte si videoukázku zde: DÁVKOVAČ CLASSIC

Zásobník: 3 litry

Rozměry (ŠxHxV): 16,5 cm x 19 cm x 41,5 cm

Hmotnost: 1,06 kg

Návod ke stažení zde: Návod k použití

740

Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.