Popkornovač Camry CR 4480

Vytvořte si chuť a vůni kina doma s kvalitním popkornovačem retro Vintage. Přinášíme zmenšený profi popkornovač do domácnosti s efektním osvětlením. Popkornovač retro Vintage je ideálním doplňkem filmových večerů a sledování sportovních přenosů s kamarády.

699,00 Kč
S DPH
Množstvo

visa
Vytvořte si chuť a vůni kina doma s kvalitním popkornovačem retro Vintage. Přinášíme zmenšený profesionální popkornovač do domácnosti s efektním osvětlením. Popkornovač retro Vintage je ideálním doplňkem filmových večerů a sledování sportovních přenosů s kamarády.

Popkornovač Vintage ve stylovém retro designu z 50. let USA, ve kterém se příznivě setkává cena s kvalitou. Stroj má kvalitní nerezový kotlík s teflonovým vnitřkem, dvojitým dnem a zabudovaným termostatem. Připojení kotlíku ke stroji je přes system 'bajonet', tzn., že připojení a odpojení kotlíku ze stroje je velmi jednoduché. Vyprazdňovací rukojeť je na vnější straně přístroje, čímž je bezpečnější než konkurenční produkty a zamezí styku s horkými plochami v popkornovači.

- Velikost: asi 60 gramů kukuřice

- Odměrka na olej a kukuřici

- Dvířka na magnet, působivé vnitřní světlo

- Certifikace: CE

- Sklápěcí spodní dvířka pro snadnější přístup k hotovému popkornu

- Okna s ventilací pro udržování optimální teploty uvnitř přístroje. Zároveň zajistí příjemnou vůni popkornu v místnosti

- Vyjímatelný nerezový kotlík s teflonovou úpravou na vnitřní straně

- Možnost přípravy slaného, sladkého, ochuceného resp. máslového popkornu

V popkornovači používejte výhradně pukancovou kukuřici, některé druhy nabízíme v našem s-shopu zde.

 

Parametry popkornovače:

Hmotnost: 3,5 kg

Výška: 44 cm

Šířka: 26 cm

Hloubka: 29 cm

Příkon: 330 - 360 W

Napětí: 230V / 50 Hz

Výrobce: Richard Bergendi Appliances

Camry
575

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: